Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2020. December 11. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

A hétvégén is borús lesz az idő

A hétvégén is borús lesz az idő

A hétvégén is borús lesz az idő, de jelentősebb csapadék nem várható - olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzésében, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken erősen felhős, illetve borult lesz az ég, de egy-egy helyen már előbukkanhat nagyon rövid időre a nap. Legfeljebb a Nyírségben fordulhat elő eső, kisebb szitálás viszont máshol is kialakulhat. A leghidegebb órákban mínusz 2 és plusz 4 Celsius-fok között alakul a hőmérséklet, délnyugaton lehet nagyobb területen fagy. Napközben 2-8 fokig melegszik fel a levegő, keleten lesz a melegebb.

Szombaton is túlnyomóan borult, párás idő valószínű, főleg reggel ködfoltok is lehetnek. Napközben a keleti megyékben felszakadozhat, csökkenhet a felhőzet. Helyenként szitálás előfordulhat. A minimumhőmérséklet mínusz 1 és plusz 4, a maximumhőmérséklet többnyire 3 és 8 fok között valószínű.

Vasárnap eleinte még jórészt borult, párás, ködös idő várható, majd napközben főként a Dunántúlon nagyobb területen felszakadozik, csökken a felhőzet. Néhol szitálás, keleten, délen helyenként kisebb eső, zápor is előfordulhat. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 1 és plusz 4, a legmagasabb hőmérséklet 4 és 9 fok között alakul - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni

A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni

2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld

Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén

Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -

2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld

Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését

Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.