Hírek
2022. December 29. 16:37, csütörtök |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Agyonlőtte feleségét, majd magával is végzett egy 81 éves férfi a Veszprém megyei Ősiben
Egy – feltehetően engedély nélkül tartott – lőfegyverrel lőtte le feleségét a férj, majd magával is végzett.
A rendelkezésre álló adatok szerint a 2022. december 29-én 14 óra 21 perckor a 81 éves ősi lakos telefonon értesítette hozzátartóját, hogy a családi házuk udvarán álló garázsban lelőtte a 78 éves feleségét, majd magával is végezni fog, mely ígéretét be is váltotta.
Az idős házaspár holttestére a járőrök találtak rá, miután a családtag telefonon értesítette a rendőrséget.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld
NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat
Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg
2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld
Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés
Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
