Hírek
2023. Június 07. 06:58, szerda |
Belföld
Forrás: Magyar Honvédség
Álhír, hogy egy magyar KFOR katonának irányított véradásra lenne szüksége
Egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
Az interneten megjelent álhírekkel ellentétben szeretnénk megerősíteni, hogy a Honvédkórház kezelésében, a KFOR nemzetközi kötelékében szolgálatot teljesítő egyik sérülttel kapcsolatosan sem merült fel eddig szakmai igény irányított véradásra.
A koszovói tömegoszlatáskor súlyosan megsebesült magyar katonát Szkopjéban látták el, majd állapota stabilizálását követően hazaszállították további kezelésre. Állapota továbbra is súlyos, de stabil. A katonaorvosok és a Magyar Honvédség mindent megtesz a mielőbbi, teljes felépüléséért - írja a Magyar Honvédség.
Fotó: Honvédelem.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld
Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség
Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség
2026. Június 07. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: június 20-án indul a nyári főszezoni balatoni menetrend
Június 20-án indul, és a MÁV elektronikus rendszereiben hamarosan elérhető lesz a nyári főszezoni balatoni menetrend - jelentette be a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
