Hírek
2016. November 18. 13:27, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Bántalmazásban meghalt egy rab a fővárosi börtönben

Meghalt egy rab a fővárosi Kozma utcai börtönben - hangzott el az M1 aktuális csatorna péntek déli híradójában.
Nagy Andrea, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője az M1-nek elmondta: katonai ügyész részvételével azonnal helyszíni szemlét tartottak. A halál körülményeit igazságügyi orvos szakértővel fogják vizsgálni.
A Központi Nyomozás Főügyészség hivatalos eljárásban elkövetett bántalmazás miatt indított nyomozást. Az ügynek jelenleg nincs gyanúsítottja - mondta Nagy Andrea.
Az M1-en azt mondták: sajtóhírek szerint a 44 éves fogvatartott összeszólalkozott egy őrrel, ezért az elkülönítőbe vitték, ott halt meg.
A férfi rablásért volt börtönben, 9 évre ítélték, 4 év múlva szabadult volna kedvezménnyel jó magaviselet miatt - hangzott el a Híradóban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt
Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta
2025. Szeptember 17. 07:31, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy korszak véget ért
Annak a korszaknak vége van, amikor azt tudtuk mondani, hogy tőlünk nyugatra minden jó, és semmi mást nem kell csinálni, mint lemásolni azt, ami ott történik
2025. Szeptember 17. 07:29, szerda | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 693 700 forint volt, 9,0 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit
Júliusban a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 693 700, a nettó átlagkereset 479 500 forint volt.
2025. Szeptember 17. 07:27, szerda | Belföld
OKF: a fűtési szezon közeledtével érdemes próbafűtést végezni
A közelgő fűtési szezon előtt, még a hidegebb időjárás beállta előtt érdemes otthon próbafűtést végezni, amelynek során időben kiderülhetnek az esetleges meghibásodások, és el lehet végeztetni a szükséges javításokat