Városlista
2026. július 3, péntek - Kornél

Hírek

2021. Augusztus 03. 11:14, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok

Baseball ütővel és macsétával támadt az utcán

Baseball ütővel és macsétával támadt az utcán

Egy 20 éves férfit hallgattak ki a dorogi nyomozók gyanúsítottként, aki ok nélkül támadt rá három járókelőre az utcán.

A Dorogi Rendőrkapitányságon eljárás indult ismeretlen tettes ellen felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett elkövetése miatt. A feljelentést követően a helyi rendőrök adatgyűjtést végeztek, majd pár napon belül azonosították a felételezett elkövetőt, és július 30-án előállították a rendőrkapitányságra – közölte a rendőrség.

A gyanú szerint I. István július 26-án 23 óra előtt Tokodon kiszállt egy személykocsiból, majd minden előzmény nélkül egy baseball ütővel és egy macsétával rátámadt három, az utcán tartózkodó személyre, majd autóval elhajtott a helyszínről. Ugyanezen a napon éjfél után az egyik tokodi ház ajtaját is megrongálta. Az esetet megelőzően pedig, napokkal korábban telefonon zaklatta a ház lakóját.

A nyomozók a 20 éves férfit gyanúsítottként kihallgatták, ellene felfegyverkezve elkövetett garázdaság, kisebb kárt okozó rongálás, valamint zaklatás vétség elkövetése miatt is indult büntetőeljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld

Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója

A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.

2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld

Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly

Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Július 02. 06:46, csütörtök | Belföld

Katasztrófavédelem: nyugaton és keleten is vihar okozott károkat

Az ország nyugati és keleti felén is károkat okozott a vihar szerda délután, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében sok helyen kérik a tűzoltók segítségét

2026. Július 02. 06:43, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: a kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról

A kormány döntött a százezer forintos iskolakezdési támogatásról - közölte a miniszterelnök Facebook-oldalán.