Városlista
2025. november 3, hétfő - Győző

Hírek

2019. Május 30. 16:07, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Boy George életéről készül film Hollywoodban

Boy George életéről készül film Hollywoodban

Boy George életéről készül film az MGM filmstúdióban, a produkciót Sacha Gervasi írja és rendezi - értesült a The Hollywood Reporter.

Hollywoodban egymás után dolgozzák fel a világsztárok élettörténetét: legutóbb az Elton Johnról készült Rocketman mutatkozott be Cannes-ban, előtte a Queen együttes frontemberének, Freddie Mercurynek emléket állító Bohém rapszódia aratott sikert világszerte Rami Malek Oscar-díjas játékával.

Gervasi jegyezte az Alfred Hitchcock filmrendezőről 2012-ben forgatott Hitchcock című filmet.

A készülő film az ír munkáscsaládból származó Boy George, polgári nevén George Alan O'Dowd pályafutásának indulásától együttese, a Culture Club 1980-as évekbeli nemzetközi sikereinek csúcsáig dolgozza fel az énekes karriertörténetét.

Az MGM stúdiónál készül Jennifer Hudson főszereplésével az Aretha Franklinről szóló produkció is.

Címkék: boy george, film, hollywood

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen

Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.

2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon

Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek

2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat

Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.