Hírek
2021. Július 12. 14:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti /fotó: NAV
Csempészcigivel autójában menekült egy sofőr a 21-es úton
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai a 21-es úton csaknem 1100 doboz csempészett cigarettát foglaltak le egy menekülő sofőrtől.
Az egri és salgótarjáni pénzügyőrök a közúton akartak ellenőrizni egy autót, de a sofőr lassítás helyett nagy sebességgel továbbhajtott és menekülni próbált - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.
Hozzátették, hogy sikerült megállítaniuk az autót, amelynek az utasterében aztán, fekete zsákokban mintegy 1100 doboz adózatlan cigarettát találtak.
A pénzügyőrök a megközelítőleg kétmillió forint értékű árut lefoglalták és költségvetési csalás miatt büntetőfeljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha ukránbarát kormányt választunk, adósrabszolgává tesznek benneteket
2026. Március 26. 07:22, csütörtök | Belföld
MTVA: a hirado.hu minden hazai híroldalt maga mögé utasított a Facebookon
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények
