Hírek
2016. November 21. 09:06, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Csónaklopás Fadd-Domboriban
A Szekszárdi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást két faddi férfi ellen.
Az elkövetők a rendelkezésre álló adatok alapján 2016. február elején Fadd-Domboriban bemásztak két nyaraló udvarára, majd az ingatlanokból eltulajdonítottak egy-egy csónakot úgy, hogy azokról a rögzítő láncot levágták. A ladikok mellett tűzifát, valamint az egyik helyről egy csónakszállító kézikocsit is elloptak a tettesek. Az ingatlanok tulajdonosai észlelték a bűncselekményt, majd feljelentést tettek a rendőrségen.
A rendőrök a nyomozás eredményeként a két csónakot egy madocsai férfinál tartott házkutatás során lefoglalták, majd a sértettek részére visszaadták. A nyomozók a bűncselekmény elkövetőit, két faddi férfit elfogták, őket gyanúsítottként hallgatták ki lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A 60 éves férfi, valamint 30 éves társa a lopásokat beismerte, mindketten szabadlábon védekezhetnek.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a nyomozást befejezte, az ügy iratait vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek a napokban átadták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
