Városlista
2026. március 29, vasárnap - Auguszta, Bertold

Hírek

2011. Szeptember 14. 14:45, szerda | Sport
Forrás: HírTV

Deák Bárdos olimpiai kvótát szerzett

Deák Bárdos olimpiai kvótát szerzett

Olimpiai kvótát szerzett az isztambuli birkózó-világbajnokságon Deák Bárdos Mihály.

A 120 kilós, kötöttfogású birkózó a vigaszágon győzte le a bolgár Ivanovot, így már nem végezhet az ötödiknél rosszabb helyen.

A világbajnokságon az első hat helyezett szerez olimpiai indulási jogot. Deák Bárdos Mihály negyedszer indulhat az ötkarikás játékokon. (rá)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 29. 08:52, vasárnap | Sport

Magyar-szlovén - Egygólos hazai győzelem

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég szlovén csapatot a Puskás Arénában rendezett szombati barátságos mérkőzésen.

2026. Március 28. 12:00, szombat | Sport

Magyar-szlovén - Rossi: Lukács vagy Bárány helyettesítheti Vargát

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint Lukács Dániel vagy Bárány Donát helyettesítheti a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapatában a sérült Varga Barnabást.

2026. Március 25. 18:00, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés

Debrecenben kerül sor a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet eredetileg idegenben játszott volna Marco Rossi csapata.

2026. Március 24. 12:00, kedd | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Varga Barnabás megsérült

Varga Barnabás, a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén csatára megsérült a vasárnapi, Kifiszia elleni mérkőzésen.