Városlista
2026. május 8, péntek - Mihály

Hírek

2018. December 12. 07:41, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Egy ember meghalt egy hajdúsámsoni tűzben

Egy ember meghalt egy hajdúsámsoni tűzben

Leégett egy faház a Hajdúsámsonhoz tartozó Sámsonkertben, a Számadó utcában kedden késő éjszaka, a tűzoltók egy holttestet találtak a romok alatt

- közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szerdán hajnalban az MTI-vel. Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint a mintegy húsz négyzetméteres faház teljes terjedelmében égett. A lángokat a debreceni hivatásos tűzoltók oltották el, akik a beavatkozás közben az épületben egy elhunyt embert találtak.

A Hajdú-Bihar megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat tűzeseti helyszíni szemét folytat le - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 07. 16:00, csütörtök | Belföld

NAV: csaknem 1,7 millióan adták be szja-bevallásukat

Már csak két hét van hátra, május 20-ig kell beadni az szja-bevallást, amit eddig 1,7 millióan tettek meg

2026. Május 07. 13:00, csütörtök | Belföld

Elemzők: márciusban meglepően megélénkült az ipari termelés

Az ipari termelés márciusi adata pozitív meglepetést hozott, és különösen fontos, hogy széles bázisra épült - emelték ki az MTI-nek nyilatkozó elemzők.

2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld

Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke

Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.

2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld

Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére

Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére