Hírek
2016. Június 07. 07:48, kedd |
Belföld
Forrás: mti
EURO-2016 - A magyar rendőrök a Twitteren is segítik a szurkolókat
Twitter-csatornát indított a rendőrség, hogy folyamatosan hasznos és friss információkat, tanácsokat adjon a pénteken Franciaországban kezdődő labdarúgó Európa-bajnokságra kiutazó magyar szurkolóknak
- közölte honlapján hétfőn a rendőrség. Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata közleményében azt írta: a "NFIP Hungary" néven elérhető Twitter-profil alatt a rendőrség nyolc szakembere a helyszínről folyamatosan, első kézből tájékoztatja a kiutazó szurkolókat, egészen a magyar válogatott szereplésének végéig.
Hozzátették továbbá, hogy a rendőrség #EURO2016 "hashtaggel" már több mint egy hónapja élő Twitter csatornáján keresztül megosztott közérdekű információkon felül a police.hu weboldalon külön az Európa-bajnokság idejére létrehozott "EURO2016" elnevezésű menüpont alatt is tájékozódhatnak a Franciaországba utazó szurkolók.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
