Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2016. Június 21. 08:14, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Falopás Pusztahencsén

Falopás Pusztahencsén

A Paksi Rendőrkapitányság nyomozást folytat lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy 33 éves férfi ellen.

Az elkövető 2016. június 19-én 14 óra és 14 óra 45 perc közötti időben egy Pusztahencse mellett található erdőből akácfát vágott ki, amit megkísért eltulajdonítani, mely cselekménye közben a Nagydorogi Rendőrőrs körzeti megbízottai tetten érték és elfogták.

A rendőrök a faddi férfit gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terhelt a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet.

Az ügyben a további eljárást a Paksi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Címkék: paks, pusztahencse

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár

A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat

Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.

2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld

Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne

Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.