Hírek
2017. November 15. 14:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Felelőtlenség miatt meghalt egy favágó Putnokon
Meghalt egy favágó Putnokon, aki munkáltatója felelőtlensége miatt vesztette életét. Az ózdi ügyészség foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés vétsége miatt emelt vádat a munkaadó ellen
- közölte a vádhatóság az MTI-vel szerdán. A tájékoztatás szerint szabálytalanul végzett munka miatt egy óriási farönk alá szorult a favágó, akinek halálát a vádlott sorozatos foglalkozási szabályszegése idézte elő.
Mint írták: a vállalkozó alkalmi munkavállalóját semmilyen munkavédelmi oktatásban nem részesítette, egyéni védőfelszerelést sem biztosított számára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
