Hírek

2011. Szeptember 29. 15:01, csütörtök | Helyi sport
Forrás: MVM Paks

Foci: MVM Paks vs. Pécsi MFC

Közönségszórakoztató meccsen igazságosnak mondható pontosztozkodással zárult a Pécsi MFC paksi vendégjátéka.

Bajzát révén a mecsekaljaiak szerezték az első gólt. A támadó a 18. percben egy kiugratás végén balról lőtt kapura, s a labda Csernyánszki és a bal oldali kapuvas érintésével került a hálóba. 0-1. Négy perccel ké-sőbb Heffler T. jobboldali beadásából Sifter fejelt a bal felsőbe. 1-1. A 25. percben Vayer szabadrúgásból tekert az ötösre, ahonnan Böde a jobb felsőbe fejelte a labdát. 2-1. Több gól már nem esett, nem úgy a szünet után! A 48. percben Nagy elé került a labda, aki tolt rajta egyet, majd 22-ről kissé balról a hosszú felsőbe bombázott. 2-2. Hat perccel később Böde szinte ugyanolyan szögből és távolságról lőtte ki a jobb alsót, mint korábban Nagy. 3-2. De még nem volt vége. A 65. percben Demjén vezette végig a térfelünkön a labdát, remekül tolta a 16-osnál Nagy elé, aki laposan célozta meg a kaput. Csernyánszki védhette volna a lövést, ám szerencsétlenül ért hozzá, ami végül bevánszorgott a bal alsóba. 3-3. A vég előtt nem sokkal újra a Pécs vezetett. Todorovics csúsztatott tovább egy jobbról beívelt szögletet, a játékszer Petrók elé került, aki három méterről a bal alsóba pörgetett. 3-4. A 89. percben aztán jött az egyenlítés. Heffler felívelését Böde mellel tette Kisshez, aki egyből visszapasszolt a kapu elé beinduló játékostársnak, Böde pedig 13-ról a kapu jobb oldalába lőtt. 4-4.

11. helyen álló csapatunk legközelebb a Honvéd vendégeként lép pályára (2011. október 1. 15 óra). A ta-lálkozót a Sport1 élőben közvetíti. Érdekesség, hogy mindkét gárda 19-szer volt eddig eredményes, ám míg a pestiek csak 10 gólt kaptak, addig a mieink 23-at.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 06. 12:45, hétfő | Életmód

A Tavaszi nagytakarítás kampányban 1500 köbméter szeméttől tisztult meg a természet

Negyedik alkalommal rendezték meg idén a Tavaszi nagytakarítás - Takarítsuk ki együtt a természetet! kampányt

2024. Május 06. 12:44, hétfő | Belföld

Nagy Márton szerint Magyarország képes meghatározó szereplővé válni az űripar területén

Magyarországot gazdasági ökoszisztémája, infrastruktúrája és szellemi tőkéje egyaránt alkalmassá teszi arra, hogy meghatározó szereplővé váljon az űripar területén

2024. Május 06. 12:42, hétfő | Külföld

Nem hadászati nukleáris fegyverek bevetését imitáló hadgyakorlatot rendelt el az orosz elnök

Utasította az orosz fegyveres erők vezérkarát Vlagyimir Putyin orosz elnök, hogy készüljön fel egy olyan hadgyakorlatra, amelyen nem hadászati nukleáris fegyverek használatát fogják gyakorolni

2024. Május 06. 09:48, hétfő | Életmód