Hírek
2022. Június 17. 08:59, péntek |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Halálra gázolt egy férfit a vonat Pécsen
Gyalogost gázolt a vonat egy vasúti átjáróban Pécsen pénteken hajnalban, a 41 éves férfi a helyszínen életét vesztette - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hun.
A tájékoztatás szerint egy Pécs felől Pécsbánya irányába közlekedő tehervonat eddig tisztázatlan körülmények között elütött egy gyalogost pénteken 3 óra 40 perc körül Pécsen a Nagyhídi úton lévő vasúti átjárónál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
