Hírek
2018. Április 25. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti
Három élvonalbeli klubot is megbüntettek
A Budapest Honvédot, az Újpest FC-t és a Diósgyőri VTK-t is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.
Az MLSZ honlapján közzétett határozatok szerint a Budapest Honvéd-Újpest bajnoki találkozón a kispesti klub megsértette a rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírásokat, szurkolói nagy mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, ezért a bizottság 1,2 millió forintos büntetést szabott ki.
Az Újpest FC drukkerei becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető, illetve - az ellenfél szidalmazásával - megbotránkoztató magatartást tanúsítottak, ezért a klubnak 500 ezer forintot kell fizetnie.
A Diósgyőr szurkolói szidalmaztak más sportszervezetet, ezért az MLSZ 150 ezer forintra büntette a klubot.
A kiállított paksi Vági Andrást egy mérkőzésre tiltották el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:44, szombat | Sport
Európa-liga - A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele a nyolcaddöntőért
A bolgár Ludogoreccel játszik a nyolcaddöntőbe jutásért a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Európa-ligában.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport
Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek
A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.
