Hírek
2018. Május 02. 19:45, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hat százalékkal nőtt az ingatlan adásvételek száma áprilisban
Áprilisban országosan 13 180 lakóingatlan cserélt tulajdonost, ami hat százalékos növekedés az előző év azonos időszakához képest - közölte a Duna House (DH) saját adatain alapuló becslése szerint szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint az áprilisban, illetve a márciusban elért (13 426-os megkötött üzlet) eredményeknek köszönhetően az év első négy hónapjában az adásvételek száma meghaladta az 50 ezret, míg 2017-ben a január-áprilisi időszakban csak 47 975 volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
