Hírek
2017. November 07. 08:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Kényszerleszállást hajtott végre egy siklóernyős a fővárosban
Kényszerleszállást kellett végrehajtania kedd reggel egy siklóernyősnek Óbudán - mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Kisdi Máté közölte: az siklóernyős technikai okok miatt döntött úgy, hogy a földre ereszkedik az Erdőalja útnál.
A sportolót a tűzoltók hozták le a hegyoldalból, majd a mentők kórházba vitték, mert megsérült a lába - ismertette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
