Hírek
2021. Október 05. 09:03, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Leégett egy raktárépület Maglódon, a szomszédos lakóépületből több embert átmenetileg kimenekítettek
Leégett egy könnyűszerkezetes, lemezfedésű, hatszáz négyzetméteres raktárépület Maglódon, a Sugár úton;
a tüzet kedden hajnalban eloltották, így a raktár mellett található lakóépületből kimenekített hat ember visszatérhetett otthonába - közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A raktárban főként kályhacsöveket és faanyagot tároltak. A tűz következtében csarnok teteje behajlott, az épületben tárolt két elektromos targonca pedig megolvadt.
A lángokat a fővárosi és monori hivatásos, továbbá a gyömrői önkéntes tűzoltók fékezték meg, a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
