Hírek
2012. Április 29. 07:11, vasárnap |
Sport
Forrás: mno / MTI
Magyar aranyérem született a cselgáncs Eb-n
A 78 kg-os Joó Abigél aranyérmet nyert szombaton a cseljabinszki cselgáncs Európa-bajnokságon, amely az olimpiai kvalifikációs sorozat utolsó állomása.
A 2010-es kontinenstornán is győztes Joó a fináléban a címvédő francia Audrey Tcheumeo ellen lépett tatamira, s korábbi meccseihez hasonlóan ipponnal győzött. A KSI 21 éves dzsúdósa, aki már az Eb előtt is biztos londoni szereplőnek számított, a magyar küldöttség második érmét szerezte meg Cseljabinszkban, ahol csütörtökön Csernoviczki Éva (48) állhatott fel a dobogó legalsó fokára.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán
A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.
2026. Március 13. 07:23, péntek | Sport
Európa-liga - Kétgólos ferencvárosi győzelem és előny a nyolcaddöntőben
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Bragát a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcának csütörtöki első mérkőzésén, így jó helyzetben utazhat Portugáliába a jövő szerdai visszavágóra.
2026. Március 12. 10:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Keane: papíron esélyesebb a Braga, de nyerni akarunk
2026. Március 11. 10:00, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Egygólos előnyben Sallaiék Szoboszlaiékkal szemben
Sallai Roland csapata, a Galatasaray hazai pályán 1-0-ra legyőzte a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
