Hírek
2012. Április 06. 07:07, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress
Már az idegenvezető is okostelefon
Átrendeződést hoz a turisztikai szektorban az internet és az okostelefonok belépése.
Már ma is sokan a világhálón rendelnek szállást vagy repülőjegyet. Azonban az okos telefonok és a Wifi hálózatok terjedésével még több szolgáltatás kerül át az utazók zsebre tehető készülékeire.
Ugyan a papír alapú információ továbbításának még nem áldozott le, és a plakátok, tájékoztatók szerepe is egyelőre megmarad, ám az európai roaming tarifák folyamatos csökkenésének köszönhetően néhány éven belül szinte minden az utazáshoz kapcsolódó dolgot a virtuális világban fogunk intézni – mondják a megkérdezett szakértők. Budapest új marketingstratégiájában egyre nagyobb szerep jut az online reklámnak és az okostelefonokra épülő alkalmazásoknak. Az igazi áttörést néhány éven belül az európai roaming tarifák folyamatos csökkenése hozhatja el - számolt be róla a Gazdasági Rádió.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 09:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: rendszerváltó népünnepély lesz szombaton Budapesten
2026. Május 04. 07:17, hétfő | Belföld
Kora nyáriasan kezdődik a hét, de a hét közepén lehűlés és eső érkezik
Kora nyárias idővel kezdődik május első hete, akár 28 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban, majd szerdán erős széllel lehűlés érkezik, és többfelé alakulhat ki zápor, zivatar.
2026. Május 03. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 18. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
