Hírek
2021. Február 23. 09:41, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 103 beteg, 1628-cal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 103, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1628 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu kedden.
A kormányzati portálon azt írták: 407 274-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 14 450-re emelkedett, a gyógyultak száma 310 848.
Az aktív fertőzöttek száma 81 976. Kórházban 4582 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 396-an vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 26 549-en vannak, a mintavételek száma 3 528 862-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
