Hírek
2021. Március 03. 09:21, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 136 beteg, 4211-gyel nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 136, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 4211 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán.
A kormányzati portálon azt írták: 439 900-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 15 324-re emelkedett, a gyógyultak száma 326 215.
Az aktív fertőzöttek száma 98 361-re nőtt. Kórházban 6367 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 622-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 37 005-en vannak, a mintavételek száma 3 719 113-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
