Városlista
2026. június 26, péntek - János

Hírek

2021. Április 07. 08:43, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Meghalt 311 beteg, 1933-mal nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 311 beteg, 1933-mal nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 311, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1933 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán,

kiemelve: eddig 2 536 751 embert oltottak be Magyarországon, közülük 1 005 936-an már a második adag vakcinát is megkapták.

A kormányzati portálon azt írták: 693 676-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 22 409-re, a gyógyultaké 419 152-ra emelkedett.

Az aktív fertőzöttek száma 252 115-re nőtt. Kórházban 12 202 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1407-en vannak lélegeztetőgépen.

Hatósági házi karanténban 47 578-an vannak, a mintavételek száma 4 795 584-re nőtt.

Az azonosított új koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon 2020. november 1-jétől

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól

A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.

2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására

A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.