Hírek
2021. Február 22. 08:58, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 48 beteg, 2623-mal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 48, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 2623 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu hétfőn.
A kormányzati portálon azt írták: 405 646-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 14 347-re emelkedett, a gyógyultak száma 308 650.
Az aktív fertőzöttek száma 82 649. Kórházban 4489 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 394-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 25 589-en vannak, a mintavételek száma 3 519 536-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
