Városlista
2026. január 29, csütörtök - Adél

Hírek

2021. Szeptember 13. 08:57, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban

Óriási értékben találtak hamis parfümöket egy teherautóban

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 2400 üveg, 90 millió forint értékű hamis parfümöt találtak egy teherautó rakterében az M1-es autópálya komáromi szakaszán.

A pénzügyőrök egy szlovák teherautót ellenőriztek, ami a fuvarlevél szerint két raklap árut szállított Romániából Franciaországba. A fuvarokmányon nem szerepelt az áru megnevezése, ezért a jármű átvizsgálása mellett döntöttek - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.

A raktérben lévő, fekete fóliába tekert szállítmányban luxusmárkák jelzésével ellátott parfümöket találtak. A pénzügyőrök a hamis parfümöket lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - áll a közleményben.

Címkék: hamis, lefoglalás, NAV, parfüm

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld

Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja

Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.

2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld

Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas

Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.

2026. Január 28. 07:39, szerda | Belföld

Varga Mihály: továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása

Továbbra is indokolt a szigorú monetáris kondíciók fenntartása, az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés - mondta Varga Mihály jegybankelnök a keddi kamatdöntő ülést követő online sajtótájékoztatóján.

2026. Január 28. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter szerint az ukránok támogatják a TISZA Pártot