Hírek
2021. Augusztus 26. 06:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Öt migránssal a kocsijában fogtak el egy embercsempész nőt
Elfogtak a rendőrök egy 23 éves ukrán nőt, aki öt migránst vitt az autójában az M6-os autópályán szerdán - közölte a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a rendőrök az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 92-es kilométernél, a dunaföldvári pihenőben ellenőriztek egy cseh rendszámú autót. A kocsit egy ukrán nő vezette.
A sofőr az autóban öt, magát kurdnak valló utast szállított, ők sem a személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták igazolni - tették hozzá.
A tájékoztatás szerint a rendőrök a sofőrrel szemben embercsempészés miatt indítottak eljárást, a külföldieket pedig visszakísérik az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
