Hírek

2012. Február 29. 13:13, szerda | Sport
Forrás: ASE

Paksi judo-s sikerek

Az Atomerőmű SE Judo Szakosztályának tehetségei hazai és nemzetközi versenyeken öregbítették városunk hírnevét

Csoknyai László (81 kg, edző Hangyási László) a február 26-ai prágai Férfi Világkupán harmadik helyezést ért el.

A 26. Országos Junior Rangsor Verseny ORV Válogatóján, melyet Budapesten rendeztek február 26-án, Ömböli Renátó (100 kg, edzők Hangyási László, Braun Ákos) első helyen végzett.

Az EBMEX kupa ifjúsági ORV miskolci, 25-ei verenyén mind férfi, mind nő kategóriában paksi versenyző nyert; Hosnyánszki Dániel (66 kg), Pupp Réka (44 kg). Edzők: Hangyási László, Dobai László

Pupp Réka és Hosnyánszki Dávid a február 18-ai Ifjúsági Országos Bajnoskágon is első helyezést értek el.