Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2013. Augusztus 05. 11:13, hétfő | Belföld
Forrás: technika.us

Pantech Vega LTE-A - Touchpad-del a hátulján

Pantech Vega LTE-A - Touchpad-del a hátulján

Augusztus 6-án Dél-Koreában fog debütálni a Pantech Vega LTE-A okostelefon, melynek különlegessége, hogy nem csak az érintőképernyő, hanem a hátulján lévő touchpad segítségével is lehet vezérelni.

A nagy gyártók árnyékában azért a kisebbek is aktívan tevékenykednek, egyik-másik pedig igazi különlegességet vonultat fel. Erre a legújabb példát a Pantech szolgáltatja a Vega LTE-A modelljével, amelynek hátoldalán a készülék vezérlését lehetővé tevő touchpad, valamint egy be/kikapcsoló gomb kapott helyet. A nagyméretű, 5.7 colos érintőkijelző 1920 x 1080 pixel, vagyis Full HD felbontású. A telefonon Android 4.2.2 Jelly Bean operációs rendszer fut, melyhez a legfőbb erőforrást a négymagos, 2.3GHz-es Snapdragon 800 MSM8974 processzor és 2GB RAM nyújtja. Támogatja az LTE-Advanced szolgáltatást és a W-CDMA/GSM hálózatokon való működtetést. A fekete és fehér színben is elérhető Pantech Vega

LTE-A okostelefon augusztus 6-án mutatkozik be Dél-Koreában, majd az SK Telecom szolgáltató kínálatában lehet megvásárolni. Áráról, valamint arról, hogy az ázsiai országon kívül máshol is kapható lesz-e valamikor, egyelőre nincs információnk.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.