Hírek
2022. Október 18. 14:58, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Pénzügyminiszter: több mint 1050 milliárd forintért vásároltak az új állampapírokból
Több mint 1050 milliárd forintért vásároltak az új állampapírokból az elmúlt 19 napban - jelentette be keddi Facebook posztjában Varga Mihály.
A pénzügyminiszter arra hívta fel a figyelmet, hogy a Bónusz Magyar Állampapír és a Prémium Magyar Állampapír 11 százalék feletti kamatozású, biztonságos, kamatadómentes befektetést kínál.
Csökken az ország sérülékenysége, a kamatjövedelem nem külföldre megy, hanem a magyar családoknál marad - hangsúlyozta.
Az állampapírok személyesen és online is megvásárolhatók a Magyar Államkincstárnál, a postán és a forgalmazó bankoknál - fűzte hozzá a miniszter.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével
Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.
