Városlista
2025. november 1, szombat - Marianna

Hírek

2011. Október 11. 14:17, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Rendelettervezet a fagykárt szenvedett gazdálkodók megsegítéséért

Rendelettervezet a fagykárt szenvedett gazdálkodók megsegítéséért

A Vidékfejlesztési Minisztérium közigazgatási egyeztetésre bocsájtotta 'A vidékfejlesztési miniszter VM rendelete a 2011 májusában fagykárt szenvedett mezőgazdasági termelők hitelhez jutási lehetőségéről' című anyagát.

A Vidékfejlesztési Minisztérium kezdeményezésére a kormány határozatot hozott a 2011 májusában fagykárt szenvedett mezőgazdasági termelők megsegítéséről, melynek alapján a szaktárca rendelettervezetet készített a kedvezményes, hosszú lejáratú Fagykár Forgóeszköz Hitelprogramról. A jelenlegi uniós jogszabályok alapján a tervezetet be kell mutatni az Európai Bizottságnak, a program a brüsszeli hozzájárulás után indulhat el.

A rendelet tervezete elérhető a www.kormany.hu weblapon keresztül.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon

Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek

2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat

Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.

2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld

Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj

Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.