Hírek
2018. Április 05. 19:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy nő Kisvárdán

Feltehetően szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy középkorú nő Kisvárdán - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője csütörtök délután az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, a Szent László utcán lévő négylakásos sorház egyik lakásában mutatták a mérgező gáz jelenlétét a tűzoltók.
A lakásban cserépkályha és gázkonvektor is volt, valószínűleg a befűtött cserépkályhából visszaáramló szén-monoxid okozta a tragédiát.
A helyszínre riasztották a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését
2025. Május 02. 09:48, péntek | Belföld
Folytatódik a nyárias idő a hétvégén, de vasárnap már lehetnek záporok
Folytatódik a napos idő május első hétvégéjén, szombaton akár 31 Celsius-fok is lehet.
2025. Május 02. 09:44, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint az Európai Unió miatt teljesít továbbra is rosszul a magyar gazdaság
Nem akarok feladni egyetlen célt sem, amit 2025-re kitűztünk, ezért van az, hogy - bár tudatában voltunk a várható növekedési adatnak -, a parlamentben mégis elfogadtuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját