Hírek
2014. Június 20. 16:02, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Új dalt tett közzé a Metallica
Megjelent a Metallica legújabb dala, a Lords of Summer (First Pass Version).
A szám néhány rajongónak ismerős lehet, hiszen Hetfieldék már márciusban bemutatták a kolumbiai közönség előtt. A dal Lars Ulrich dobos nyilatkozata szerint jól mutatja, milyen stílusvonalon mozog jelenleg a Metallica - közölte a Universal Music Hungary pénteken az MTI-vel.
Az amerikai metálzenekar sűrű hónapokat tudhat maga mögött, következő stúdiólemezén dolgozik, valamint a Metallica By Request című turné keretében járja Amerikát és Európát. A turné különlegessége, hogy a közönség szavazatai alapján dől el, a koncerteken mely dalok hangzanak el. A koncertállomások közül kiemelkedik a brit Glastonbury Fesztivál, amelyen a zenekar fő fellépőként június 28-án szombaton fog színpadra lépni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
