Hírek
2024. Augusztus 24. 08:29, szombat |
PR
Forrás: (x)
Vízművek területeit gondozzák

Meghívásos közbeszerzésen nyerte el a Borsod megyei Északmagyarországi Regionális Vízművek Zrt. telephelyeinek fűkaszálási munkálatait a Jánosik és Társai Kft.
-tájékoztatott Jánosik Lajos, a Jánosik és Társai Kft. tulajdonosa.
A mintegy 30 milliós bevétellel járó projekt keretében 149 objektum területét fogják karbantartani, összesen 871.000 négyzetméter területen. A munkálatokat nagy részét fűkaszával és fűnyíró traktorral végzik. A Jánosik Kft. 15 dolgozója folyamatosan vesz részt a karbantartási feladatok végrehajtásában az év során. A határidők betartása és a nagy melegben gyorsan növő fű gondozása alapos szervezettséget igényel.
Az évi több mint 16 milliárdos forgalmat lebonyolító, több lábon álló, a takarítási szolgáltatásokban a piacvezetők között számontartott Jánosik és Társai Kft. egyik dinamikusan fejlődő üzletága a külterület gondozás. Évente háromszáznál több megbízást teljesítenek. Az általuk gondozott zöldfelületek területe meghaladja az 1.6 millió négyzetmétert. A külterületek gondozása során főként parkokat építenek és tartanak fenn, ipari alpin technikával fákat ápolnak, gallyaznak, játszótereket építenek és tartanak karban. Gépállományuk és felkészült szakember gárdájuk a kis telephelyektől a multinacionális vállalatok akár 100 ezer négyzetméteres parkjaiig a legkülönbözőbb méretű területek gyors és hatékony gondozását is lehetővé teszi.
Télen mentesítik az utakat és a parkolókat a hótól, síkosságtól. Országos havazást követően két órán belül elindítják a hó eltakarítását a szerződött partnereik telephelyein. Az ágazat részesedése a cég összbevételéből közel 10 százalék.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:02, szerda | PR
Első lakás az Otthon Startból: erre is érdemes nagyon figyelni!
a megfelelő lakásbiztosítás elengedhetetlen
2025. Október 15. 12:55, szerda | PR
Így foglalja el a magyar boltok kasszáit az Apple és a Google
töretlen a növekedés az okoseszközös fizetéseknél
2025. Október 14. 10:34, kedd | PR
a K&H Vigyázz, kész, pénz! túl van a százezredik diákon
jöhet az újabb rekord
2025. Október 09. 13:24, csütörtök | PR
Katalizátorrá válnak a bankok
kikerülhetetlenek lesznek a körforgásos gazdaságban