Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2013. Július 26. 09:18, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személygépkocsival a Békés megyei Okány és Vésztő állomás között péntek reggel, senki nem sérült meg, de jelenleg áll a vonatforgalom ezen a szakaszon - közölte a Mávinform az MTI-vel.

A Békéscsaba-Kötegyán-Vésztő vasútvonalon csaknem egyórás késésre kell számítaniuk az utasoknak - olvasható a közleményben.
A Mávinform tájékoztatása szerint a személygépkocsi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére hajtott a sínekre, ahol összeütközött a Vésztőről Kötegyánra tartó személyvonattal. Sem a vonaton, sem a gépkocsiban nem sérült meg senki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld

OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása

A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.

2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld

Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében

Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.

2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld

OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.

2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon

A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.